Dieta Królów

Program oczyszczający


Dieta - program żywieniowy

Nie od dziś wiadomo jak ważne jest prawidłowe odżywianie w życiu człowieka. Aby łatwo przyswoić zasady zdrowego odżywiania został opracowany specjalny program żywieniowy.

Program ten zawiera czytelne wskazówki oraz listę produktów zalecanych i zabronionych, dzięki czemu możesz sama układać swój jadłospis w oparciu o naturalne produkty, które lubisz.

Program zawarty jest w 15 broszurkach rozpisanych na poszczególne tygodnie. Zawarte są w nich konkretne przepisy, aby smacznie i zdrowo najeść się do syta i jednocześnie tracić wagę.

Głównym założeniem programu jest przestrzeganie dwóch zasad: Im więcej się je tym więcej się chudnie oraz, że nie wolno dopuszczać do powstawania głodu.

Pierwszy tydzień diety służy gruntownemu oczyszczeniu organizmu przygotowując nas na cały proces odchudzania. Badania potwierdzają, że aby schudnąć zdrowo i trwale należy oczyścićorganizm z toksyn, które zalegając w tkance tłuszczowej utrudniają chudnięcie.

Jesz tylko naturalne produkty dostępne w zwykłych sklepach.

Dieta - program oczyszczający

Przy prawidłowym, zdrowym i skutecznym odchudzaniu bardzo ważne jest gruntowne oczyszczenie organizmu z toksyn. Jak powszechnie wiadomo toksyny nagromadzone w organizmie spowalniają odchudzanie. Aby szybko i zdrowo schudnąć stosujemy herbatkę oczyszczającą Gonseen Dr Nona. Kuracja trwa przynajmniej tydzień i gwarantuje pożądany efekt.

Skład stanowią jedynie naturalne składniki. Herbata uspokaja i zarazem podnosi koncentrację umysłową oraz wytrzymałość fizyczną przy duzych obciążeniach i stanach stresowych, szybko usuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne, normalizuje działanie i oczyszcza przewód pokarmowy, wątrobę, układ wydalniczy, posiada właściwości antyoksydacyjne – wiąże i wydala wolne rodniki, stymuluje system odpornościowy, normalizuje ciśnienie tętnicze, wydala toksyny, zbędne produkty przemiany materii i tłuszcze z organizmu, sprzyja obniżeniu wagi, dodaje rześkości, rozjaśnia umysł, poprawia pamięć, wyrównuje poziom cukru we krwi, nawet u insulinozależnych chorych, obniża poziom cholesterolu we krwi, przyspiesza gojenie się ran, zapobiega starzeniu się, pomaga utrzymać zdrową, elastyczną skórę, ma zastosowanie w leczeniu chorób pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, choroby dróg oddechowych.